دکو کرم روشن کننده مو بن سای

900,000 ریال

دکو کرم روشن کننده مو بن سای دکو کرم روشن کننده مو بن سای

بسیاری از خانم ها علیرغم اینکه دوست دارند موهای خوش رنگ و جذابی داشته باشند از اینکه بخواهند موهای خود را دکلره کنند و باعث سوختگی و آسیب به موهایشان شوند هراس دارند.یک پیشنهاد خوب استفاده از دکو کرم خوب مانند کرم روشن کننده یا همان دکو کرم بن سای است.
دکو کرم مانند همان مواد دکلره است که وجود مقداری روغن در آن باعث میشود رنگ بری پیگمنت کندتر از پودر انجام میگیرد و از طرفی آسیب کمتری به موها می زند و برای موهای ضعیف مناسبتر است.
دکو کرم را هم با اکسیدان های مختلف میتوان مخلوط کرد و مثل پودر دکلره برای انواع بیرنگ کردنها استفاده کرد.اگر از مارک دکوکرم بن سای استفاده شود می توان با رعایت اصول موها را تا پایه 8 روشن کرد.
دکو کرم به نسبت پودر دکلره ضعیف تر و دیرتر عمل میکند به همین دلیل زیاد مورد توجه آرایشگران نیست ولی برای افرادی که حساسیت دارند و یا موهای ضعیف و آسیب دیده دارند گزینه مناسب تری است
دکو کرم نسبت به دکلره پودری، به موها کمتر آسیب می رساند. دکو کرم  از روغن های متفاوت گیاهی مانند روغن آرگان و روغن جوجوبا تشکیل شده است که موها را تقویت کرده و باعث خوش حالت تر شدن و استحکام  مو می شود و موها رابه سمت نرم شدن نیز هدایت می کند.
ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر