ماسک بدون اب کشی ایتالی رژ ITALYROJ

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :29
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی :
فروشنده :
موجودی کالا :

1,490,000 ریال

ماسک بدون اب کشی ایتالی رژ italyroj

1,490,000 ریال

ماسک بدون اب کشی ایتالی رژ ITALYROJ این محصول حاوی روغن آرگان همراه با ویتامین های EوF بوده که با تغذیه و نرم کنندگی و ویتامینه کردن موها ،شادابی و طراوت را به مو و پوست سر منتقل می کند.

معمولاً موهایی که بافتی خشک دارند، فر هستند و یا این‌که زیاد رنگ شده‌اند آسیب پذیرترند و یا در معرض آسیب بیش تری هستند. برای جلوگیری از ایجاد موخوره و چندشاخه شدن موها بهتر است از مواد و محصولات مراقبت از مو مانند سرم مو، ماسک مو و از همه بهتر از یک ماسک ترمیمی و مغذی استفاده کنید تا هم موهایی نرم و خوش‌حالت داشته باشید و هم اگر موهایی آسیب دیده دارید، موهایتان ترمیم شود.
حتماً الزامی نیست که موهایتان آسیب دیده باشد تا از ماسک یا اسپری های ترمیم کننده مو استفاده کنید بلکه افراد با هر نوع مویی می‌توانند از این محصولات استفاده کنند. ماسک موی بدون آبکشی ایتالی رژ مدل Leave-IN حاوی روغن آرگان همراه با ویتامین های E و F بوده که با تغذیه و نرم کنندگی و ویتامینه کردن موها ،شادابی و طراوت را به مو و پوست سر منتقل می کند. جهت استفاده بطری محتوی ماسک را به خوبی تکان داده و سپس برروی موهای مرطوب و یا خشک اسپری نموده و به تمام قسمت های مو پخش نمایید.
ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر