ماسک موی مغذی ایتالی رژ ITALYROJ

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :81
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی :
فروشنده :
موجودی کالا :

2,190,000 ریال

ماسک موی مغذی ایتالی رژ italyroj

2,190,000 ریال

ماسک موی مغذی ایتالی رژ ITALYROJ حاوی روغن آرگان دارای ویتامین E و F نرم کننده و تغذیه کننده مو تقویت کننده و ترمیم کننده مو

ماسک مو مغذی و ترمیم کننده ایتالی رژ Italy Roj hair mask
ماسک مو مغذی و ترمیم کننده ایتالی رژ Italy Roj hair mask حاوی روغن آرگان همراه با ویتامین های E و F می باشد. این ماسک با تغذیه و نرم کنندگی و ویتامینه کردن موها ،شادابی و طراوت را به مو و پوست سر منتقل می کند. معمولاً موهایی که بافتی خشک دارند، فر هستند و یا این ‌که زیاد رنگ شده‌اند آسیب پذیرترند و یا در معرض آسیب بیش تری هستند. برای جلوگیری از ایجاد موخوره و چندشاخه شدن موها بهتر است از مواد و محصولات مراقبت از مو مانند سرم مو، ماسک مو و از همه بهتر از یک ماسک ترمیمی و مغذی استفاده کنید تا هم موهایی نرم و خوش‌حالت داشته باشید و هم اگر موهایی آسیب دیده دارید، موهایتان ترمیم شود.
حتماً الزامی نیست که موهایتان آسیب دیده باشد تا از ماسک یا اسپری های ترمیم کننده مو استفاده کنید بلکه افراد با هر نوع مویی می‌توانند از این محصولات استفاده کنند. ماسک موی ایتالی رژ حاوی روغن آرگان همراه با ویتامین های E و F بوده که با تغذیه و نرم کنندگی و ویتامینه کردن موها ،شادابی و طراوت را به مو و پوست سر منتقل می کند.
روش استفاده
پس از شستشوی مو به وسیله حوله مو را خشک نموده و سپس ماسک مو مغذی و ترمیم کننده ایتالی رژ Italy Roj hair mask را به صورت یکسان روی ساقه و انتهای مو مالیده و در این حالت موها را شانه زده تا ماسک به صورت یکسان پخش گردد پس از چند دقیقه با توجه به ضخامت مو ها ، به خوبی ابکشی نمایید.
ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر