ریمل حجم دهنده و تقویت کننده مژه blinc امریکا

MASCARA AMPLIFIED

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :263
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی :
فروشنده :
موجودی کالا :

4,990,000

2,490,000 ریال

ریمل حجم دهنده و تقویت کننده مژه blinc امریکا

2,490,000 ریال

ریمل حجم دهنده و تقویت کننده مژه blinc امریکا ضد آب، ضد عرق و مقاوم در برابر پوسته پوسته شدن بادوام بلند کننده و حجم دهنده تقویت کننده

پس از یک دهه رشد و توسعه ریمل تقویت کننده بلینک، حجم و طولی باور نکردنی، مژه سازی جذاب و فریبنده ای را فراهم می کند و تمام اینها با خواص بادوام (ضد ضربه، ضد عرق، ضد آب و مقاوم در برابر پوسته پوسته شدن ) ریمل اصلی ما را ارائه می کند که همواره مورد پسند خانم ها بوده است. ریمل تقویت کننده بلینک، مژه ها را با پوششی براق ، حجم دهنده و بلند کننده ای که پوششی لوله ای ظریف ضد آب را اطراف مژه ها نمایان می شود در بر می گیرد به عبارتی ریمل بلینک مژه های جدیدی را روی مژه شما ب صورت پوششی لوله ای می سازد. برخلاف فرمول اصلی ما ، ریمل تقویت کننده بلینک، بسیار شبیه به ریمل مرسوم استفاده می شود و امکان اضافه کردن لایه های بیشتر برای رسیدن به ظاهر و زیبایی مورد نظر را می دهد از آنجایی که به خیسی ریمل های معمول نیست، می توانید دوباره و در صورت نیاز بعد از خشک شدن، لایه های بعدی را بزنید. ریمل ارتباط مستقیمی با سلامت و زیبایی چشم های شما دارد و به دلیل تماس طولانی که با چشم ها دارد، باید اصولی انتخاب، آزمایش و استفاده شود. به همین دلیل می خواهیم به شما در انتخابی هوشمندانه که با یک تیر چند نشان را بزنید،کمک کنیم چرا که ریمل منتخبی ما هم مژه ها را تقویت و هم پرپشت و مراقبت می کند.
طرز استفاده :
.ریمل تقویت کننده بلینک را روی مژه های تمیز و خشک استفاده کنید. ریمل تقویت کننده بلینک را تا رسیدن به درجه مورد نظر حجم، طول و مجزا شدن مژه ها روی مژه ها بزنید.
در صورت تمایل میتوانید لایه های یشتری را اضافه کنید.
ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر