فر کننده حرارتی مژه‌محصول blinc امریکا

Blinc Heated Lash Curler

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :463
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی :
فروشنده :
موجودی کالا :

5,390,000

2,690,000 ریال
    موارد بیشتر

فر کننده حرارتی مژه‌محصول blinc امریکا

2,690,000 ریال

فر کننده حرارتی مژه‌محصول blinc امریکا فرکننده حرارتی مژه بلینک با بهره‌گیری از دمای مناسب مژه‌ها را حالت می‌دهد. این فر کننده برای کوتاه‌ترین مژه‌ها نیز مناسب است و اندازه کوچک آن برای مصارف روزانه می‌باشد.

ما در اینجا قصد داریم محصولی را به شما معرفی کنیم که به دور از روش های قدیمی گذشته و یا استفاده از فر کننده های مژه که شاید استفاده آنها برای بسیاری از خانم ها سخت و یا حتی خطرناک باشد به مژه های زیبا و جذابی دست پیدا کنید. فرکردن مژه ها یکی از روش های آرایش چشم است که برای خانم هایی که مژه های بلندی ندارند یا مژه های آنان صاف یا به سمت پایین است توصیه می شود. فر مژه های مرسوم گیره ای با فشار و ضربه ای شدید مژه ها را فر می کنند که این فشار به مژه ها آسیب وارد کرده و باعث شکستن آنها می شود .برای فر دادن ماندگار مژه ها چیزی بهتر از موم گرم شده نیست . برای فر زدن موی سر از گرما استفاده می شود .برای فر زدن مژه ها نیز از همین روش استفاده می شود .در اینجا چالش اصلی دادن گرمای مناسب و دقیق به مژه ها است .گرمای بیش از حد مژه ها را خشک می کند و گرمای کم فرهای بادوامی را ایجاد نمی کند . همیشه داشتن مژه هایی بلند و تاثیر گذار در دید اطرافیان و افزایش اعتماد به نفس نقش بسزایی دارد ، گاهی برای داشتن مژه های بلند از مژه مصنوعی استفاده می شود ولی اگر بخواهیم حالت طبیعی به مژه ها بدهیم بهتر است با مژه های خود این تاثیر را بگذاریم تا طبیعی جلوه دهد .
استفاده از فر کننده مژه بلینک بسیار آسان می باشد و در عرض چند ثانیه مژه ها را حالت می دهد . طراحی مبتکرانه این دستگاه مقدار گرمای دقیق و مناسبی را به مژه ها می دهد به طوری که حتی استفاده از آن به سادگی و برای کوتاهترین مژه نیز امکان پذیر است . به خاطر ظرافت و سایز کوچک این دستگاه می توان آن را در کوچکترین کیفهای دستی حمل کرد . مکانیسم کنترل دما و محافظ فر کننده حرارتی مژه بلینک ایمنی این دستگاه را ضمانت می کند . شما با این دستگاه در تما م طول روز مژه هایی با فرهای دراماتیک خواهید داشت . این فر کننده حرارتی مژه ساخت کارخانه اکسیژن امریکا می باشد.
 
ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر