پد شستشو پوست دالاس

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :74
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی :
فروشنده :
موجودی کالا :

390,000 ریال

پد پاکسازی پوست دالاس

390,000 ریال

پد شستشو پوست دالاس باکیفیت و مرغوب پاکسازی عمقی صورت مناسب برای انواع پوست پاک کننده بقایای آرایشی حذف سلول‎های مرده پوست لایه بردای ملایم از سطح پوست

اسفنج پاک کننده صورت پد باکیفیت و مرغوب. اسفنج پاک کننده صورت مناسب برای پاکسازی عمقی پوست و منافذ صورت می‎باشد. این محصول همچنین مناسب جهت پاک کردن بقایای آرایش و انواع آلودگی‎ها از روی صورت می‎باشد. این اسفنج سبک‎ترین و ملایم‎ترین محصول برای شستشوی صورت بوده و به همین دلیل برای انواع پوست مناسب می‎باشد. اگر پوست شما دارای آکنه و یا زخمی باز می‎باشد این اسفنج را به آرامی بر روی صورت حرکت دهید.
محصول فوق دارای خاصیت لایه برداری ملایمی است و بدون آسیب زدن به پوست به شما کمک می‎کند تا به صورت روزانه سلول‎های مرده را از سطح پوست جدا کنید. همچنین جهت رشد سلول‎های جدید توصیه می‎شود. اسفنج را به صورت حرکات دایره‎ای بر روی پوست حرکت دهید. اسفنج می‎تواند آلودگی، بقایای مواد آرایشی و حتی باکتری‎ها را به سطح پوست آورده و آنان را پاک نماید. از آنجایی که در این روش شستشو دست‎ها با پوست صورت تماس پیدا نمی‎کنند خطر پخش شدن باکتری‎هایی که باعث افزایش مشکلات پوستی می‎شوند کاهش می‎یابد.
در نتیجه باید به این نکته توجه داشت که بعد از استفاده از اسفنج باید آن را حسابی شستشو و تمیز نمایید و سپس در جریان هوا قرار دهید تا خشک شود. جهت استفاده از پد شستشو پیشنهاد می‎شود ابتدا آن را مرطوب کنید و سپس به صورت حرکات دورانی روی صورت بکشید. بعد از دو الی سه ماه پد را تعویض نمایید.
ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر