مام الد اسپایس OLD SPICE PURE SPORT

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :6
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی :
فروشنده :
موجودی کالا :

950,000 ریال

مام الد اسپایس old spice pure sport

950,000 ریال

مام الد اسپایس OLD SPICE PURE SPORT ضد تعریق و دئودورانت ماندگاری 24 ساعته مناسب برای آقایان دارای رایحه طراوت بخش ضد باکتری های مضر رطوبت رسان بدون ایجاد لک روی لباس نهایت خنک کنندگی

استیک دو کاره پیور اسپرت الد اسپایس
بعضی چیزها در عین ناخوشایند بودن همیشه وجود دارند و بهتر است برای رهایی از دست آن ها فکر درستی داشته باشیم. به عنوان مثال بوی بدی که بدن ما آدم ها در زمان عرق کردن خواهد داشت! خود عرق کردن چیز بدی نیست و برای بدن مفید است، اما به دلیل وجود مواد معدنی که غدد عرق ترشح می کنند باکتری های زیادی در روی پوست شروع به فعالیت می کنند و ماحصل غیر قابل تحمل می شود. پس اگر می خواهید که عرق شما بوی بدی نداشته باشد بهتر است از محصولاتی که به نام دئودرانت و یا مام شناخته می شوند و خاصیت بوی بد بدن را تعدیل می کنند استفاده کنید. دئودرانت ها(خوشبو کننده ها) مجموعه ای بزرگ اند که ضد عرق ها زیر مجموعه ای از آن ها است و به چند شکل متفاوت تلاش می کنند تا از بوی بد بدن جلوگیری کنند. برای شروع باید بدانید که ضد عرق ها به وسیله ترکیبات آلومینیوم منافذ عرق را می بندند اما دئودرانت با از بین بردن باکتری های سطح پوست مانع از ایجاد بوی بد می شوند. بعضی از این محصولات هم خصوصیتی دوگانه دارند، یعنی هم عطر دانه هایی برای حذف بو دارند و در عین حال قادرند تا از میزان عرق کردن بکاهند.
برند الد اسپایس (Old Spice) که در زمینه تولید محصولات بهداشتی آقایان سابقه‌ای درخشان دارد استیک هایی تولید کرده است که خاصیت دو گانه دارند و هم ضد تعریق و هم دئودورانت می باشند.استیک پیور اسپرت(Pure Sport) با فرمولاسیون ویژه‌ به منظور کاهش تعریق با کمک یون‌های آلومینیوم و زیرکونیوم می باشد و با رایحه ی مطبوع باعث کاهش بو بد عرق می شود. این استیک 85 گرم وزن دارد و مناسب آقایان می باشد و قادر به کپسوله نمودن بوی بد عرق با کمک بتا-سیکلودکسترین است. بتا-سیکلودکسترین مولکولی با خصوصیات ویژه است که می تواند مولکول‌های ماده‌ی معطر را در خود نگه دارد و در زمان تعریق مولکول‌های بدِ بوی عرق را در خود گرفته و در عوض بوی خوشی را آزاد کند.
این استیک 24 ساعت ماندگاری دارد و هیچ گونه رد سفید و زردی بر روی لباس باقی نمیگذارد و میتوان با آن با خیال راحت فعالیت روزانه را شروع کرد.
ویژگی ها:
ضد تعریق و دئودورانتماندگاری 24 ساعته مناسب برای آقایاندارای رایحه طراوت بخش ضد باکتری های مضررطوبت رسان بدون ایجاد لک روی لباس نهایت خنک کنندگی
روش استفاده:
قبل از استفاده از استیک ، زیربغل خود را کاملاً خشک نمایید و سپس آن را به زیر بغل خود بمالید.در صورت وجود هرگونه زخم و جراحتی از استفاده از این محصول جدا خودداری نمایید.
ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر