استیک صابونی ضد تعریق نیوآ مدل پروتکت اند کر PROTECT AND CARE 40ml

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :15
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی :
فروشنده :
موجودی کالا :

830,000 ریال

استیک صابونی ضد تعریق نیوآ مدل پروتکت اند کر protect and care 40ml

830,000 ریال

استیک صابونی ضد تعریق نیوآ مدل پروتکت اند کر PROTECT AND CARE 40ml خوشبو کننده بدن و جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع بدون ایجاد لکه ی زردی و سفیدی بر روی لباس های تیره و روشن سازگار با انواع پوست و جلوگیری از ایجاد حساسیت در پوست توقف تعریق بیش از حد و خشک کردن فوری پوست

عرق کردن یکی از طبیعی‌ترین عکس‌ العمل‌های بدن در مقابل گرما و فعالیت بدنی است که اگر بهداشت لازم در مورد آن انجام نشود می تواند باعث ایجاد بوی ناخوشایند و حتی زننده‌ و درنهایت دافعه شخص در اجتماع شود. ممکن است با درمان‌هایی خاص بتوان مقدار تعریق بدن را کم و کنترل کرد اما امکان توقف 100% آن وجود ندارد؛ در این شرایط می‌توان از خوشبوکننده‌ها و ضد تعریق‌های متنوع متناسب با نوع پوست استفاده کرد. پس از استحمام هر روزه یکی از بهترین راه حل‌ها برای مبارزه با تعریق استفاده از مام صابونی ضد عرق زنانه نیوا مدل پروتکت اند کر است که با بستن غدد پوست فرآیند تعریق را به تعویق می‌اندازد و با رایحه‌ی مطبوع خود پوستی بدون رطوبت و با خشکی اید‌ه‌آل را برای مصرف کننده به همراه دارد. شرکت نیوآ (Nivea) برای رفع نیازهای بهداشتی بانوان و آقایان استیک های ضد تعریق متنوعی با رایحه‌های مختلف عرضه کرده که مدل Protect & Care آن دارای عطری دلنشین وملایم است. این استیک با ماندگاری 48 ساعته و بدون الکل و مواد نگهدارنده مناسب افراد با پوست حساس است و شادابی و محافظتی کامل را در سراسر روز برای خانم‌ها به ارمغان می‌آورد.
ویژگیهای استیک ضد تعریق زنانه نیوا مدل پروتکت اند کر : Nivea Protect & Care Stick Deodorant For Women
خوشبو کننده بدن و جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع
بدون ایجاد لکه ی زردی و سفیدی بر روی لباس های تیره و روشن
سازگار با انواع پوست و جلوگیری از ایجاد حساسیت در پوست
توقف تعریق بیش از حد و خشک کردن فوری پوست
روش استفاده:
پس از شستشو و تمیز کردن زیر بغل؛ مام صابونی ضد عرق نیوا را بر روی پوست زیر بغل بکشید تا لایه ای از مواد ضد تعریق روی پوست زیر بغل تشکیل گردد، سپس لباس بپوشید.
هرگز سعی نکنید قبل از شستشو و تمیز کردن موضع و برای تغییر بوی بد از خوشبو کننده ها یا محصولات ضد عرق و خوشبو کننده استفاده نمایید.چرا که نتیجه کار تجربه ناخوشایندی خواهد بود!
ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر