مام رول ضد تعریق نیوا مدل فرش اکتیو 50میل NIVEA FRESH ACTIVE

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :12
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی :
فروشنده :
موجودی کالا :

470,000 ریال

مام رول ضد تعریق نیوا مدل فرش اکتیو 50میل nivea fresh active

470,000 ریال

مام رول ضد تعریق نیوا مدل فرش اکتیو 50میل NIVEA FRESH ACTIVE اثبات سازگاری محصول با پوست توسط متخصصین پوست بدون ایجاد لک های سفید بر روی لباس 48 ساعت محافظت قوی علیه بوی بدن احساس تازگی و طراوت در طول روز فاقد الکل، مواد رنگی و نگهدارنده قابل استفاده برای آقایان

خیلی از افراد تعریق بدنی بالایی دارند و بوی عرق بدن آنها را کلافه کرده است. اما اگر بدانند که چگونه با آن مقابله کرده و آن را مهار کنند، دیگر نه تنها آزرده خاطر نبوده بلکه با نشاط بیشتری روزهای خود را سپری خواهند کرد. یکی از بهترین و محبوب ترین برندهای مام برند نیوا NIVEA می باشد. کمپانی نیوا مام های رول مایع و صابونی با کیفیتی را با مشخصهٔ ضد تعریق بودن روانهٔ بازار کرده است. از جملهٔ آن مام ها می توان به مام رول نیوا فرش اکتیو (Nivea Men Fresh Active Roll-on Deodorant) اشاره کرد.
مزایای استفاده از مام رول نیوا مدل FRESH ACTIVE
مام رول نیوا فرش اکتیو برای کنترل تعریق آقایان ساخته شده است. اگر روزانه بدن خود را بشوئید و از مام دئودورانت فرش اکتیو نیوا استفاده کنید٬ بوی بد عرق کاملاً از بین می رود. دئودورانت اکتیو فرش نیوآ من حس تازگی و محافظت را در تمام طول روز تضمین می کند. فرمول مؤثر آن شامل عصاره طراوت بخش اقیانوس در تمام طول روز است.
ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر