کرم مو بر صورت و بدن آردن مناسب پوست های معمولی و حساس ARDEN

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :19
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی :
فروشنده :
موجودی کالا :

395,000 ریال

کرم مو بر صورت و بدن آردن مناسب پوست های معمولی و حساس arden

395,000 ریال

کرم مو بر صورت و بدن آردن مناسب پوست های معمولی و حساس ARDEN مناسب برای موهای معمولی موزدایی سریع و حذف موهای زائد طولانی نمودن زمان رشد مجدد مو رفع موهای ناخواسته کلیه نواحی صورت و بدن حفظ رطوبت پوست التیام و کاهش التهاب پوست پس از مو زدایی افزایش نرمی، لطافت و شادابی پوست قابلیت استفاده سریع و آسان

کرم موبر صورت و بدن آردن با دارا بودن عصاره های گیاهی موجب التیام پوست بدن بعد از موزدایی می شود.
ویژگی‌های محصولمناسب برای موهای معمولیموزدایی سریع و حذف موهای زائدطولانی نمودن زمان رشد مجدد مورفع موهای ناخواسته کلیه نواحی صورت و بدنحفظ رطوبت پوستالتیام و کاهش التهاب پوست پس از مو زداییافزایش نرمی، لطافت و شادابی پوستقابلیت استفاده سریع و آسانراهنمای مصرف
اکیدا توصیه می گردد، مصرف کنندگانی که برای اولین بار از کرم موبر صورت و بدن آردن استفاده می نمایند، 24 ساعت قبل از مصرف تست حساسیت را بر روی سطح کوچکی از پوست داخل بازو انجام داده و پس از 10 دقیقه موضع را با آب تمیز بشویند.
در صورت عدم بروز حساسیت سطح پوست ناحیع مورد نظر را به آرامی و با دقت بسیار، به کمک کاردک با یک لایه ضخیم و یکنواخت از فرآورده بپوشانید. از مالیدن کرم بر سطح پوست جدا خودداری فرمابید. پس از 5 دقیقه به وسیله کاردک قسمت کوچکی از سطح پوست را امتحان کنید، اگر موها به راحتی جدا شدند تمامی سطح پوست را به کمک کاردک با ملایمت و نرمی پاک نمایید. در غیر اینصورت کرم را برای چند دقیقه دیگر، حداکثر تا 10 دقیقه، بر روی سطح پوست نگه دارید. پس از مصرف، محل مورد نظر و دست ها را با آب ولرم شستشو دهید و پوستتان را به آرامی خشک کنید.
هشدار مصرف
فقط جهت مصارف خارجی و موضعی می باشد.
در صورت مشاهده هر گونه التهاب یا آلرژی مصرف را متوقف نموده و با پزشک خود مشورت کنید.
از استعمال به دور چشم ها، زخم های باز و سطوح مخاطی، جراحات، تاول ها، خال ها و جوش ها، پوست آسیب دیده، آفتاب سوخته و التهابات پوستی جدا خودداری نمایید.
در صورت تماس موضع را با آب و سپس محلول اسید بوریک حدود 3% شستشو داده و به پزشک مراجعه فرمایید.
لطفا دقت کنید
دور از دسترس اطفال و در جای خشک و خنک نگهداری شود.
ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر