لوسیون مو نرم کننده بعد از حمام حاوی عصاره موم و عسل GARNIC

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :17
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی :
فروشنده :
موجودی کالا :

1,270,000 ریال

ماسک مو نرم کننده بعد از حمام حاوی عصاره موم و عسل مناسب موهای خشک و اسیب دیده گارنیک garnic

1,270,000 ریال

لوسیون مو نرم کننده بعد از حمام حاوی عصاره موم و عسل GARNIC احیا کننده و مناسب موهای خشک و آسیب دیده حاوی عصاره عسل و موم پروتئین جهت تقویت و ایجاد استحکام در موهای خشک و آسیب دیده حاوی کراتین و کلاژن هیدرولیز شده دارای اثر بازسازی تارهای مو دارای خاصیت رطوبت رسانی و درخشندگی نرم کننده مو با حفظ حالت ابریشمی مو برطرف کننده شکنندکی و مو خوره محافظت در برابر اشعه UV قابل استفاده بر روی موهای چرب و کنترل چربی مو حالت دهنده و رفع گره خوردگی موها

لوسیون مو محصول مراقبتی مو با بافتی کرمی شکل است که برای انواع مو به خصوص موهای خشک و آسیب دیده پیشنهاد می‌شود. لوسیون مو با داشتن ترکیبات مختلف و مغذی مورد نیاز مو در جهت تقویت مو و درمان عوارض مو عمل می کنند.
لوسیون مو به طور سریع و در کمترین زمان ممکن تکمیل کننده ی اثر تغذیه ی مناسب هستند و با رساندن مواد مغذی و لازم جهت رشد ریشه ای مو به پوست سر، در جهت کاهش عوارض و مشکلات مو به طور موثری عمل می کنند.
روش استفاده :
پس از شست‌وشوی موها با شامپو و آبکشی خیسی موها را با حوله گرفته، موها را به لوسیون آغشته کرده و بدون شست‌وشوی مجدد آنها را خشک کرده و حالت دهید.
لوسیون مو بدون آبکشی عسل و موم گارنیک :احیا کننده و مناسب موهای خشک و آسیب دیدهحاوی عصاره عسل و موم پروتئین جهت تقویت و ایجاد استحکام در موهای خشک و آسیب دیدهحاوی کراتین و کلاژن هیدرولیز شدهدارای اثر بازسازی تارهای مودارای خاصیت رطوبت رسانی و درخشندگینرم کننده مو با حفظ حالت ابریشمی موبرطرف کننده شکنندکی و مو خورهمحافظت در برابر اشعه UVقابل استفاده بر روی موهای چرب و کنترل چربی موحالت دهنده و رفع گره خوردگی موها
ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر