رنگ مو دنی وان 100میلی گرم شماره 5.86 رنگ شاه بلوطی روشن

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :38
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی :
فروشنده :
موجودی کالا :

185,000 ریال

رنگ مو دنی وان 100میلی گرم شماره 5.86 رنگ شاه بلوطی روشن

185,000 ریال

رنگ مو دنی وان 100میلی گرم شماره 5.86 رنگ شاه بلوطی روشن حاوی نرم کننده: دارای روغن آرگان ، روغن زیتون مرطوب کننده و آبرسان مو: دارای ویتامین E , C ماندگاری و پوشش بالا: فرموله شده توسط کشور فرانسه

رنگ مو دنی وان در بزرگترین کارخانه رنگ سازی ایران (شرکت سبز گلسار) تولید میشود ، این رنگ مو دارای طیف گسترده ای از رنگ ها از تن های تیره تا روشن است و حق انتخاب بالایی به شما میدهد!

فرمولاسیون و مواد استفاده شده در رنگ مو دنیوان فرانسوی بوده و با توجه به تولید در ایران و ایرانیزه شدن رنگ مو ، با موی بانوان و آقایان ایرانی کاملا همخوانی خواهد داشت.

روغن زیتون ، ویتامین C و وجود آنتی اکسیدان های طبیعی در این رنگ یک رنگ مو کاملا ایده آل را برای شما خواهند ساخت.

از ویژگی های اصلی رنگ مو دنی وان میتوان به آمونیاک پایین ، رنگ نهایی کاملا شبیه به کاتالوگ نام برد ، همچنین وجود کراتین و نرم کننده درون رنگ باعث میشود بعد از رنگ کردن موها به هیچ وجه موهای شما مجعد ، فر و خشک نشود.

ماندگاری بالا یکی از مهمترین پارامترهای یک رنگ مو مناسب است که رنگ مو دنیوان در این مورد نیز دارای استاندارد بالایی است.

سری شاه بلوطی رنگ مو دنی وان شامل ۵ رنگ می باشد که با انتخاب هر رنگ از پالت رنگ مو میتوانید آن را به سبد کالایی خود اضافه نمایید ، همچنین آلبوم این رنگ مو نیز در تصاویر موجود است.

در نهایت میتوان گفت رنگ مو ۱۰۰ میل Dani One  دارای قیمت بسیار پایین و کیفیت بالا است.

در کنار رنگ مو دنی وان میتوانید از محصولات جانبی آن شامل اکسیدان ، واریاسیون و محصولات مراقبت از مو استفاده نمایید.

ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر