مداد چشم مشکی EYE PENCIL deBBY شماره 10

خرید مداد چشم امر بسیار مهم و حساسی می باشد چرا که چشم عضو حساس و مهمی است و باید از کالاهای اورجینال و با کیفیت برای آرایش آن استفاده کنید

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :42
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی :
فروشنده :
موجودی کالا :

750,000

750,000 ریال

مداد چشم مشکی eye pencil debby

750,000 ریال

مداد چشم مشکی EYE PENCIL deBBY شماره 10 مداد چشم مشکی EYE PENCIL deBBY

ویژگی های مداد چشم با دوام دبی

این مداد چشم ضد آب می باشد و دارای دوام زیادی می باشد و تا ساعت ها روی پلک چشم ماندگاری دارد. بسیار سبک و نرم و روان است و کاربردی بسیار راحت دارد. زیر چشم نمی ریزد و استفاده راحتی دارد.

معرفی مداد چشم ضد آب با دوام دبی

محصولات دبی ساخت ایتالیا می باشند. دارای وزن 4.6 گرم می باشد. هم در داخل و هم بیرون چشم کشیده می شود و حالت مدادی دارد. با عرق کردن پاک نمی شود زیرا دارای پارافین و روغن نیست و در نتیجه ماندگاری بالاتری دارد. با داشتن رنگدانه های فوق العاده سیاه و نوکی نازک و ظریف، خطی پر رنگ و مشکی را داخل و پشت پلکتان می کشد. تمام خانم ها حتی افراد مبتدی و غیر حرفه ای می توانند بدون محدودیت سنی این مداد را از فروشگاه اینترنتی مو تن رو خریداری کنند و در مهمانی ها و مراسم ها از آن استفاده کنند.

برند استوری دبی

برند دبی در سال 2008 وارد دنیای مد و زیبایی شد. این برند رنگ های متنوعی را در محصولات آرایشی به کار می برد و تابع سرزندگی و نشاط  جوانانی است که پیرو مد و زیبایی هستند. این برند حس زندگی  را در جوانان زنده می کند و دنبال تنوع طلبی در امر زیبایی می باشد.

نحوه استفاده از مداد چشم ضد آب kajal دبی

مداد را به آرامی داخل و یا پشت پلک بکشید و مدل خط چشم دلخواهتان را متناسب با حالت چشم با سر نرم مداد، درست کنید. بهتر است قبل از استفاده مداد را بتراشید تا تیز باشد و خط پشت پلکتان را زیباتر بسازید.

ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر